Staň se součástí Zvaž vědu! 2024 v Brně!

S velkou radostí oznamujeme, že letošní ročník Zvaž vědu! nebude limitován západním Čechám, bude se totiž již na podzim konat i v Brně, a právě zde můžeš u zrodu Zvaž vědu! stát i ty! Máš co říct svým vrstevníkům? Chceš se o něco podělit? Vyplň nezávazný formulář a pomoz nám ze Zvaž vědu! udělat skutečně národní akci!

Zvaž vědu! 2023 za námi

Tak je to za námi. A s velkým úspěchem! Děkujeme všem partnerům, organizátorům, a především vám, všem účastníkům, kteří ze Zvaž vědu! udělali opravdu jedinečnou akci! Již nyní se těšíme na další ročník, tak na viděnou za rok!

Aktualizovaný program

Po nemalém úsilí se nám povedlo dát dohromady první nástřel programu, jsou tedy již vypsané všechny přednášky, exkurze a stánky, které se akce zúčastní. Vše je pochopitelně předběžné a tak nelze zaručit definitivnost. Časový harmonogram a definitivní program bude k dispozici koncem listopadu.

Seznam sponzorů a partnerů akce

Zveřejnili jsme stránku čítající seznam všech našich partnerů a sponzorů. Mockrát děkujeme za podporu! Jste katalyzátorem našeho úsilí!

O nás

Tým nadaných středoškoláků z celého Plzeňského kraje plánuje zrealizovat přednášku pro popularizaci přírodovědných olympiád a dalších studijních příležitostí v těchto oborech cílenou na studenty gymnázií a technických středních škol. Akce se uskuteční na Západočeské univerzitě v polovině prosince a připraven bude bohatý program na celé dopoledne.

Připoj se na Discord!

Pro snazší komunikaci s organizátory a účastníky jsme spustili naši vlastní Discord komunitu. Připoj se již dnes, podílej se na organizaci akce a staň se součástí komunity talentů!